AQUAFITNESS DLA KAŻDEGO
Slider

WYSZUKAJ

KATEGORIE

NOWE INFORMACJE

CO NOWEGO ?
Już niebawem rozpoczynamy eventy aquafitness...
JAK ĆWICZYĆ DOBRZE ?
Przeczytaj, zanim podejmiesz trening...

PANOWIE NA START !!
Seniorzy, czas na trening przed zimowym sezonem...

STUDENCI PRZED SESJĄ
Dla studentów przygotowaliśmy trening wzmacniający...

POWRÓT DO FORMY PO CIĄŻY
Zapraszamy Panie, które nie mogą się zebrać po ciąży...

ZDROWIE, FORMA, SUKCES

AQUAFITNESS

Beata Zysiak-Christ

B&M Renovation - Body and Mind Renovation
Wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom i oczekiwaniom ze strony konsumentów, pragniemy przedstawić unikatową ofertę wyjazdów relaksacyjno-sportowo-integracyjnych z serii Body & Mind Renovation. Nasz unikatowy program imprezy wyjazdowej zawiera w sobie kombinację kluczowych według nas elementów, umożliwiających kompleksową odnowę sił witalnych człowieka. Połączenie zajęć sportowych, zabiegów z zakresu odnowy biologicznej, ćwiczeń i technik relaksacyjnych, odpowiedniej infrastruktury oraz klimatu sprawią, że znikną dolegliwości spowodowane nadmiernym obciążeniem fizycznym i psychicznym. Jednym słowem cały układ psycho-somatyczny zostanie w pełni odnowiony, wzmocniony oraz zabezpieczony przed szkodliwym działaniem czynników stresogennych w przyszłości.

 

Oferowane przez nas wyjazdy B&M Renovation są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów grupowych, jak i indywidualnych. Plan imprezy jest unikatowy dla każdego z naszych klientów i w pełni współgra z wewnętrznymi normami i filozofią działania naszych kontrahentów. Dodatkowym atutem staje się połączenie kompleksowej odnowy sił psycho-fizycznych z różnego rodzaju szkoleniami lub zajęciami z modnego obecnie Team Buildingu, jakie firma może przeprowadzać podczas trwania organizowanego przez nas wyjazdu.

Podsumowując, oferujemy:

  • wyjątkowy program imprezy wyjazdowej B&M Renovation,
  • kompleksową i profesjonalną organizację zajęć,
  • opracowanie i dobór odpowiednich form sportowo-rekreacyjnych,
  • monitorowanie jakości usług oferowanych przez firmy z nami współpracujące,
  • organizację odpowiedniej przestrzeni pod przeprowadzane przez kontrahentów szkolenia.

Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa propozycje. Jeśli zechcielibyście Państwo skorzystać z naszych usług i nawiązać współpracę prosimy o kontakt. Serdecznie zapraszamy.