AKTYWNE
WYJAZDY

Aktywne Wyjazdy

Czy to lato, jesień, wiosna czy zima, aktywność , zadbanie o zdrowie i nabranie pewnych nawyków, każdemu się przyda.

Od lat zajmujemy się aktywnymi wyjazdami, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród młodziezy jak i starszych. Pamiętaj przez całe życie pracujesz na swoje zdrowie i starość.

Wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom i oczekiwaniom ze strony klientów, pragniemy przedstawić unikatową ofertę wyjazdów, oferując:

– wyjazdy kondycyjno-zdrowotne;

– wyjazdy szkoleniowe;

– wyjazdy Body and Mind Renovation

Nasze unikatowe programy aktywnych wyjazdów, zawierają w sobie kombinację kluczowych według nas elementów, umożliwiających kompleksową odnowę sił witalnych człowieka. Połączenie aktywności fizycznej (różnych rodzajów zajęć), części szkoleniowych, zabiegów z zakresu odnowy biologicznej, ćwiczeń i technik relaksacyjnych, odpowiedniej infrastruktury oraz klimatu sprawią, że znikną dolegliwości spowodowane nadmiernym obciążeniem fizycznym i psychicznym. Jednym słowem, cały układ psycho – somatyczny zostanie w pełni odnowiony, wzmocniony oraz zabezpieczony przed szkodliwym działaniem czynników stresogennych w przyszłości. Niepowtarzalne programy wyjazdowe pozwolą na zmianę nawyków, relaks psychiczny i duchowy.

Wyjazdy B&M Renovation są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów grupowych, jak i indywidualnych. Plan imprezy jest unikatowy dla każdego z naszych klientów i w pełni współgra z wewnętrznymi normami i filozofią działania naszych kontrahentów. Dodatkowym atutem staje się połączenie kompleksowej odnowy sił psycho-fizycznych z różnego rodzaju szkoleniami lub zajęciami z modnego obecnie Team Buildingu, jakie firma może przeprowadzać podczas trwania organizowanego przez nas wyjazdu.

Renovation (albo B.A.M. Renovation)- Body and Mind Renovation
(z.ang. : Body- ciało, Mind- umysł, Renovation – renowacja, odnowienie, odnowa, odbudowa, naprawa)