AQUAFITNESS DLA KAŻDEGO
Slider

WYSZUKAJ

KATEGORIE

NOWE INFORMACJE

CO NOWEGO ?
Już niebawem rozpoczynamy eventy aquafitness...
JAK ĆWICZYĆ DOBRZE ?
Przeczytaj, zanim podejmiesz trening...

PANOWIE NA START !!
Seniorzy, czas na trening przed zimowym sezonem...

STUDENCI PRZED SESJĄ
Dla studentów przygotowaliśmy trening wzmacniający...

POWRÓT DO FORMY PO CIĄŻY
Zapraszamy Panie, które nie mogą się zebrać po ciąży...

ZDROWIE, FORMA, SUKCES

PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA

Beata Zysiak-Christ

PIERWSZA POMOC

Pierwsza pomoc w sytuacjach zagrożeń. Innowacyjne szkolenie, którego zakres tematyczny obejmuje ważny aspekt zagrożeń jakie mogą spotkać każdego.

Wstęp

Pierwsza pomoc, to nazwa, która wielu osobom jest znana. Niestety, większość osób w sytuacji w której musi jej użyć uświadamia sobie, że nie potrafi tej pomocy udzielić. W każdej minucie, w Polsce jakaś osoba wzywa pomocy lub jej potrzebuje. Każda osoba, która znalazła się w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia potrzebuje aby pomoc jej udzielona była natychmiastowa. Może zdarzyć się tak, że tej pomocy będzie potrzebować ktoś z Twoich najbliższych (rodziny) lub przyjaciół, znajomych, czasami zupełnie obca osoba. Naucz się udzielania pierwszej pomocy dla bezpieczeństwa Twojej rodziny, przyjaciół, współpracowników i dla siebie.

Zanim do poszkodowanego przybędzie profesjonalna pomoc medyczna miną cenne minuty, ten czas może zaważyć na życiu lub zdrowiu osoby potrzebującej pomocy. Może to właśnie TY będziesz tą osobą, która pomoże poszkodowanemu udzielając jej Pierwszej pomocy i ratując tej osobie życie? Pamiętaj Corocznie w Polsce umiera kilka tysięcy osób, tylko dlatego, że świadkowie zdarzenia nie podejmują czynności ratowniczych przed przybyciem specjalistycznych służb medycznych. Międzynarodowe Wytyczne Resuscytacji z 2010 roku wskazują, że wczesne podjęcie resuscytacji krążeniowo- oddechowej przez świadków zdarzenia pozwoli potroić szanse przeżycia poszkodowanego. Należy pamiętać, że po 4-5 minutach z powodu braku tlenu następują nieodwracalne zmiany w mózgu.

Kursy pierwszej pomocy

Image is not available

Nasze kursy o statusie międzynarodowym, szczególnie polecamy wszystkim tym, którzy pracują w zawodach, gdzie może mieć miejsce wypadek lub zatrzymanie krążenia. Polecamy kursy także pracownikom służb mundurowych, którzy z racji swojej specyfiki pracy są narażeni na niebezpieczeństwo.

Kursy Prowadzone są przez dr Beatę Zysiak-Christ adiunkta WSOWL we Wrocławiu. Wykładowcę przedmiotów ratownictwa cywilnego i wojskowego. Instruktora WOPR, Międzynarodowego Instruktora Ratownictwa, Ratownika, Ratownika Pola Walki oraz osobę posiadającą uprawnienia Państwowe do prowadzenia szkoleń w jednostkach oświatowych z zakresu PP.
Szkolenia wspomaga również wykwalifikowana.
Nasz unikatowy program imprezywyjazdowej zawiera w sobie kombinację kluczowych według nas elementów, umożliwiających kompleksową odnowę sił witalnych człowieka.

Nasza oferta powinna zaciekawić przede wszystkim:

nauczycieli
> instruktorów sportu i rekreacji
> opiekunów osób starszych i niepełnosprawnych
> osoby pracujące z dziećmi i młodzieżą (nauczyciele, wychowawcy, opiekunowie kolonii)
> terapeutów
> masażystów
> pilotów wycieczek
> rezydentów turystycznych
> animatorów wypoczynku i rekreacji
> kierowców autokarów i autobusów
> pracowników ochrony
> pracowników służb społecznych
> urzędników samorządowych i państwowych
> pracowników placówek dyplomatycznych
> młodzież myśląca o studiach medycznych
> osoby zainteresowane ratownictwem przedmedycznym
> osoby jadące do pracy poza granice kraju

 

Podsumowując, oferujemy:

Dysponujemy bardzo dobrze opracowanymi materiałami dydaktycznymi, które wliczone są w cenę kursu. Uczymy praktycznych umiejętności. Wszystkie zajęcia prowadzone są w bezstresowej i przyjaznej atmosferze. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do nauki ratownictwa przedmedycznego.

Cena kursu już od 45 zł/osoba Czas trwania od 4 godzin.

Image is not available

Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu z pierwszej pomocy. Konspekt z materiałami z zajęć oraz pakiet ratowniczy ze środkami ochrony osobistej podczas udzielania pierwszej pomocy.

> wrzesień 2017 WROCŁAW
pierwsza pomoc w sytuacjach zagrożeń.
> wrzesień 2017 WROCŁAW
szkolenie dla instruktorów fitness.
> listopad 2017 WROCŁAW
szkolenie pierwsza pomoc przedmedyczna dla nauczycieli , trenerów i wykładowców.
> styczeń 2018 WROCŁAW
szkolenie dla pracowników firm usługowych.